Sklep Techemznaki znaki

Informacje

Kategoria: biznes
Dodany: 2018-08-23

Tagi dla artykułu

online

foto
strony Szczecin

foto
Metody odchudzania


Sklep Techemznaki taśma ostrzegawcza żółto czarna opinia znaki

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Ogromne doświadczenie naszej firmy ma wpływ na jakość produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najlepszej klasy, które spełniają wszelkie obowiązujące standardy.

Od wielu lat, jako jedna z pierwszych marek w branży, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się najnowszej generacji ploterami. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są łatwo dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki powinno się chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie zobaczą Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.